Informacja o logowaniu

Logowanie i rejestracja

Logowanie i rejestracja są dokonywane za pośrednictwem systemu EU login - stosowanego przez Komisję Europejską systemu uwierzytelniania tożsamości użytkowników Kliknij na link logowania do systemu EU login znajdujący się poniżej lub na górze strony. Jeżeli jesteś już zarejestrowany, zaloguj się. W przeciwnym razie rejestracji możesz dokonać teraz.

Aplikacja Single Sign-On (SSO)

Zarejestrowanie się w systemie EU login umożliwia również automatyczne logowanie do szeregu stron internetowych Komisji Europejskiej, w tym portalu „e-Sprawiedliwość”. Dostęp do nich można uzyskać po jednorazowym logowaniu przy użyciu jednej nazwy użytkownika i hasła użytkownika systemu EU login.

Ostatnia aktualizacja: 18/12/2017

Stroną zarządza Komisja Europejska. Informacje na tej stronie nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Komisji Europejskiej, nie ponosi ona również odpowiedzialności za wszelkie informacje, dane czy odniesienia na niej zawarte. Więcej informacji na temat praw autorskich odnoszących się do stron UE znajduje się na stronie „Informacje prawne”.
W związku z wystąpieniem Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej Komisja dokonuje obecnie aktualizacji niektórych treści na tej stronie. Jeżeli dana strona zawiera treści, które nie zostały jeszcze dostosowane w związku z wystąpieniem Zjednoczonego Królestwa, jest to niezamierzone i zostanie wkrótce skorygowane.

Twoje uwagi

Za pomocą tego formularza możesz przesłać nam swoje komentarze i uwagi na temat nowej strony