Informace o přihlášení

Přihlášení a registrace

Přihlášení a registrace spravuje služba Evropské komise „EU login“, která slouží k ověření identity uživatelů. Klikněte na odkaz uvedený níže nebo nahoře na stránce. Budete přesměrováni na službu „EU login“. Pokud jste registrovaným uživatelem, můžete se rovnou přihlásit. Jinak je třeba se zaregistrovat.

Jediná identifikace

Registrace pomocí služby „EU login“ vám umožní automaticky se přihlásit na celou řadu internetových stránek, které provozuje Evropská komise, včetně portálu e-justice. Stačí se přihlásit pomocí jediného uživatelského jména a hesla k účtu „EU login“.

Poslední aktualizace: 18/12/2017

Tyto stránky spravuje Evropská komise. Informace na této stránce nemusí nezbytně vyjadřovat oficiální stanovisko Evropské komise. Komise neodpovídá ani neručí za informace nebo údaje, které tento dokument obsahuje či na které odkazuje. Pokud jde o předpisy v oblasti autorských práv pro webové stránky EU, viz právní upozornění.
S ohledem na vystoupení Spojeného království z Evropské unie probíhá aktualizace těchto internetových stránek. Pokud zde najdete obsah, který zatím neodráží vystoupení Spojeného království z EU, není to záměr. Tato situace bude v dohledné době napravena.

Feedback

Brug formularen nedenfor til at skrive kommentarer og feedback om vores nye website