Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (graikų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Swipe to change

Tarpininkavimas ES šalyse

Kipras

Turinį pateikė
Kipras

Į ką kreiptis?

Jei reikia informacijos apie tarpininkavimą Kipre, kreipkitės į Kipre registruotą advokatą.

Kokiose srityse galima tarpininkauti ir (arba) dažniausiai tarpininkaujama?

Tarpininkauti galima sprendžiant bet kokį ginčą, jei su tuo sutinka ginčo šalys.

Ar reikia laikytis konkrečių taisyklių?

Kitaip nei kitos formos alternatyviame ginčų sprendime (arbitraže), nėra teisės aktų, konkrečiai reglamentuojančių tarpininkavimo procesą, todėl tarpininkaujant nereikia laikytis jokių konkrečių taisyklių.

Vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad Atstovų rūmams (Βουλή των Αντιπροσώπων) pateiktas ir šiuo metu svarstomas įstatymo projektas konkrečiu tarpininkavimo šeimos bylose klausimu.

Kiek kainuoja tarpininkavimas?

Nėra nustatytos tarpininkavimo kainos; daugiausia ji priklauso nuo bylos sudėtingumo ir tarpininko autoriteto.

Ar įmanoma užtikrinti, kad būtų vykdomas po tarpininkavimo priimtas susitarimas?

Tarpininkavimo rezultatas nėra sprendimas, kurio vykdymą galima užtikrinti taip pat, kaip užtikrinamas teismo sprendimo vykdymas.

Paskutinis naujinimas: 08/02/2017

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.