Vartotojų teisės duomenų bazė

Priemonė, kuria visiems būtų lengva susipažinti su nacionalinėmis taisyklėmis, kuriomis į nacionalinę teisę perkeliamos pagrindinės ES vartotojų direktyvos.

Kam ji skirta?

Ji skirta visiems – nuo vartotojų ir įmonių iki teisininkų ir vykdymo užtikrinimo institucijų.

Ką joje galima rasti?

Joje galima rasti informacijos apie:

  • pagrindines ES vartotojų teisės direktyvas;
  • teisės nuostatas, kuriomis jos perkeltos į nacionalinę teisę;
  • ankstesnius ES šalių teismų ir Europos Sąjungos Teisingumo Teismo sprendimus;
  • susijusią nacionalinę administracinę praktiką.

Kaip ji veikia?

Vartotojams, įmonėms, teisininkams, teisėjams ir kitiems joje lengva susirasti informaciją apie vartotojų teisėje įtvirtintas teises ir pareigas.

Kokia jos reikšmė bendroje ES vartotojų politikoje?

Ja siekiama gerinti žinias apie ES vartotojų teisę, padėti laikytis jos reikalavimų ir pagerinti vartotojų teisės aktų vykdymo užtikrinimą.

Jei norite padėti užtikrinti, kad ši duomenų bazė būtų kuo išsamesnė ir naudingesnė, pateikite pastabas užpildę šią formą.

Paskutinis naujinimas: 08/10/2020

Šį puslapį tvarko Europos Komisija. Šiame tinklalapyje pateikta informacija nebūtinai atitinka Europos Komisijos oficialią poziciją. Europos Komisija neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą informaciją arba duomenis. Informacija apie ES tinklalapių autorių teises pateikiama teisiniame pranešime.
Komisija šiuo metu atnaujina šios svetainės turinio elementus, susijusius su Jungtinės Karalystės išstojimu iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Atsiliepimai

Pateikite savo pastabas ir atsiliepimus apie mūsų naująją svetainę

naudodamasis šia forma