Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas grieķu versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.
Swipe to change

Oficiālo paziņojumu publicēšana

Valodas versijai, kuru skatāties, nav oficiāla tulkojuma.
Šeit ir šī satura mašīntulkojums. Tā mērķis ir tikai palīdzēt saprast, par ko ir teksts. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Kurā(-s) tīmekļa vietnē(-s) tiek publicēti oficiālie paziņojumi?

Valsts tipogrāfija (Ethnikó Typografeía): paziņojumi tiek publicēti oficiālajā izdevumā (Efimerída tis Kyvérnisis).
Struktūras, kuru publikācijas iespiež Valsts tipogrāfija, sedz attiecīgās izmaksas vai nodrošina izmantojamos plašpatēriņa materiālus. Izmaksas nosaka tipogrāfijas pastāvīgā ierēdņu komiteja trīs locekļu sastāvā; locekļus ieceļ īpašais tipogrāfijas sekretārs.

“Pārredzamība” (Diávgeia)

Augstākā tiesa (Áreios Págos)

Valsts padome (Symvoúlio tis Epikrateías)

Kādu veidu paziņojumi tiek publicēti?

Valsts tipogrāfija: Likuma Nr. 3469/2006 7. pants.

“Pārredzamība”: Likuma Nr. 3861/2010 2. pants.

Augstākā tiesa: civiltiesu un krimināltiesu spriedumi, kas pasludināti 2007. gadā vai vēlāk.

Valsts padome: administratīvās tiesas spriedumi.

Kādas(-u) organizācijas(-u) paziņojumi tiek publicēti?

Valsts tipogrāfija: paziņojumus publicē attiecīgā struktūra pēc publiskas iestādes vai plašāku valsts sektoru pārstāvošas iestādes pieprasījuma.

“Pārredzamība”: paziņojumus, kas minēti Likuma Nr. 3861/2010 2. pantā, nekavējoties publicē internetā struktūra, kas sniedz paziņojumu.

Augstākā tiesa: paziņojumus publicē attiecīgā struktūra.

Valsts padome: paziņojumus publicē attiecīgā struktūra.

Vai oficiālie paziņojumi ir pieejami bez maksas?

Jā.

Kādu veidu meklējumus var veikt?

Meklēšanā var izmantot terminus, vārdus vai atslēgfrāzes, reģistra numurus, izdevuma numurus, tēmas, kategorijas, veidus, struktūras, datumus.

Kopš kura datuma oficiālie paziņojumi ir pieejami elektroniskā formā?

Valsts tipogrāfija: 1997. gads.

“Pārredzamība”: 2010. gads.

Augstākā tiesa: 2007. gads.

Valsts padome: 2016. gads.

Vai var saglabāt meklējumus un nosūtīt paziņojumus, ja ir izpildīti kritēriji?

Nē.

Vai oficiālie paziņojumi ir brīvi pieejami kā atvērtie dati? Ja tā ir, kur ir atrodams repozitorijs un/vai tehniskā informācija?

Jā.
Katra struktūra atbild par savā pārvaldībā esošās oficiālo paziņojumu datubāzes darbību un saturu. Tādējādi attiecīgās struktūras repozitoriju un/vai tehnisko informāciju glabā savās iekšējās datubāzēs.

Lapa atjaunināta: 01/07/2019

Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.
Dalībvalstis, kas ir atbildīgas par nacionālā satura lapu pārvaldību, atjaunina daļu šīs tīmekļa vietnes satura, ņemot vērā Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības. Ja vietnē ir saturs, kurā vēl nav atspoguļota Apvienotās Karalistes izstāšanās, tas ir bez nolūka un tiks labots.

Atsauksmes

Lai sniegtu atsauksmes un komentārus par mūsu jauno vietni

, izmantojiet šo veidlapu