Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (graikų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Swipe to change

Oficialių pranešimų skelbimas

Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Kuriose svetainėse skelbiami oficialūs pranešimai?

Valstybinė spaustuvė (Ethnikó Typografeía): pranešimai skelbiami Vyriausybės oficialiajame leidinyje (Efimerída tis Kyvérnisis).
Įstaigos, kurios naudojasi valstybinės spaustuvės paslaugomis, turi sumokėti mokestį už atitinkamas išlaidas arba pateikti naudotus vartojimo reikmenis. Išlaidas nustato šiuo tikslu įsteigtas nuolatinis trijų spaustuvės pareigūnų komitetas; jo narius skiria specialusis spaustuvės sekretorius.

Skaidrumas“ (Diávgeia)

Aukščiausiasis teismas (Áreios Págos)

Valstybės taryba (Symvoúlio tis Epikrateías)

Kokio tipo pranešimai skelbiami?

Valstybinė spaustuvė: Įstatymo 3469/2006 7 straipsnis.

Skaidrumas: Įstatymo 3861/2010 2 straipsnis.

Aukščiausiasis teismas: 2007 m. arba vėliau priimti civilinio ir baudžiamojo teismo sprendimai.

Valstybės taryba: administracinio teismo sprendimai.

Kokių organizacijų pranešimai skelbiami?

Valstybinė spaustuvė: pranešimus skelbia susijusi įstaiga, viešosios įstaigos arba įstaigos iš viso viešojo sektoriaus prašymu.

Skaidrumas: Įstatymo 3861/2010 2 straipsnyje nurodytus pranešimus internete nedelsiant skelbia pranešimą teikianti įstaiga.

Aukščiausiasis teismas: pranešimus skelbia atitinkama įstaiga.

Valstybės taryba: pranešimus skelbia atitinkama įstaiga.

Ar galima su oficialiaisiais pranešimais susipažinti nemokamai?

Taip.

Kokio tipo paieškas galima atlikti?

Galima vykdyti terminų, žodžių arba pagrindinių žodžių junginių, registro numerių, sprendimo numerių, leidimo numerių, temų, kategorijų, tipų, įstaigų ir datų paieškas.

Nuo kada oficialūs pranešimai skelbiami elektroniniu formatu?

Valstybinė spaustuvė: nuo 1997 m.

Skaidrumas: nuo 2010 m.

Aukščiausiasis teismas: nuo 2007 m.

Valstybės taryba: nuo 2016 m.

Ar galima išsaugoti paieškas ir gauti pranešimus, kai paieškos rezultatai atitinka kriterijus?

Ne.

Ar oficialūs pranešimai yra laisvai prieinami kaip atvirieji duomenys? Jeigu taip, kur galima rasti saugyklą ir (arba) techninę informaciją?

Taip.
Kiekviena įstaiga yra atsakinga už oficialių pranešimų, kuriuos tvarko, duomenų bazės veikimą ir turinį. Taigi saugykla ir (arba) techninė informacija yra saugomos susijusių įstaigų vidinėse duomenų bazėse.

Paskutinis naujinimas: 01/07/2019

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.
Šiuo metu valstybės narės, atsakingos už svetainės puslapių, kuriuose pateikiamas nacionalinis turinys, administravimą, atnaujina šios svetainės turinį, atsižvelgdamos į planuojamą Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Atsiliepimai

Pateikite savo pastabas ir atsiliepimus apie mūsų naująją svetainę

naudodamasis šia forma