Apie ETT

Europos teisminis tinklas (ETT) baudžiamosiose bylose – ES valstybių narių kontaktinių asmenų, paskirtų iš centrinių valdžios institucijų ir kitų kompetentingų institucijų, kurios turi konkrečių pareigų teisminio bendradarbiavimo baudžiamosiose bylose srityje, tinklas.

ETT tikslas – palengvinti teisminį bendradarbiavimą baudžiamosiose bylose, teikiant teisines ir praktines konsultacijas, ir padėti užmegzti tiesioginius nacionalinių kompetentingų institucijų kontaktus. ETT kontaktiniai asmenys taip pat dalyvauja organizuojant mokymo kursus teisminio bendradarbiavimo baudžiamosiose bylose klausimais ir skatina tokių mokymų organizavimą.

ETT svetainėje pateikiamos elektroninės priemonės, kuriomis palengvinamas bendradarbiavimas, taip pat kita praktinė informacija, įskaitant apie bendradarbiavimą su šalimis ir teisminiais tinklais už ES ribų.

ETT veiklą administruoja sekretoriatas, įsikūręs Eurojuste Hagoje. Šiuo metu ETT sekretoriatui vadovauja Olas LÖFGRENAS.

Spustelėkite čia, kad nueitumėte į Europos teisminio tinklo baudžiamosiose bylose svetainę.

Paskutinis naujinimas: 19/02/2019

Šį puslapį tvarko Europos Komisija. Šiame tinklalapyje pateikta informacija nebūtinai atitinka Europos Komisijos oficialią poziciją. Europos Komisija neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą informaciją arba duomenis. Informacija apie ES tinklalapių autorių teises pateikiama teisiniame pranešime.