Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (vokiečių) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Swipe to change

Jeigu mano prašymas turi būti siunčiamas iš šios šalies į kitą ES šalį

Vokietija

Turinį pateikė
Vokietija
Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Kuri institucija padės man išsiųsti prašymą į kitą ES šalį?

Federalinė darbo ir socialinių reikalų ministerija

Rochusstraße 1
D - 53123
Bonn

Telefonas +49 228 99527 2680
Faksas +49 228 99527 4134

E. paštas IVc2@bmas.bund.de
Interneto svetainės adresas http://www.bmas.de/

Koks yra ryšių palaikymo atstovybės vaidmuo?

Jei tai padedančiosios institucijos, jos padeda pareiškėjams persiųsdamos prašymus kompetentingoms sprendimus priimančioms institucijoms.

Ar ši institucija išvers patvirtinamuosius dokumentus, jei tai būtina prašymui išsiųsti? Jei taip, kas už tai sumokės?

Nors Direktyvoje 2004/80/EB atitinkamos nuostatos, deja, nėra, Vokietijos padedančioji institucija dažnai sumoka už vertimus, kai jie reikalingi.

Ar reikia mokėti administracinius ar kitus mokesčius, kai prašymas siunčiamas į užsienį?

Ne.

Paskutinis naujinimas: 16/01/2019

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.