Europos paveldėjimo pažymėjimas


Šalių informacija ir internetinė forma, susijusi su Reglamentu Nr. 650/2012, dėl kurio piliečiams paprasčiau spręsti teisinius tarptautinio paveldėjimo klausimus


2012 m. liepos 4 d. reglamentas Nr. 650/2012, taikomas nuo 2015 m. rugpjūčio 17 d., leidžia piliečiams paprasčiau išspręsti teisinius tarptautinio paveldėjimo klausimus – juo užtikrinama, kad tarptautinis paveldėjimas būtų tvarkomas nuosekliai, pagal vienos šalies teisę ir vienoje institucijoje.

Reglamentas taikomas visose valstybėse narėse, išskyrus Daniją, Airiją ir Jungtinę Karalystę.

Šiuo reglamentu taip pat įvestas Europos paveldėjimo pažymėjimas (EPP). EPP, išduodamas paveldėjimo klausimus sprendžiančios institucijos, gali būti naudojamas įpėdinių, testamentinės išskirtinės gavėjų, testamento vykdytojų ir palikimo administratorių – juo patvirtinamas jų statusas ir teisės ar įgaliojimai kitose valstybėse narėse. Išduotas EPP visose valstybėse narėse pripažįstamas be papildomų procedūrų.

Daugiau informacijos galite rasti mūsų paveldėjimui skirtame puslapyje arba mūsų parengtame Tarpvalstybinio paveldėjimo vadove piliečiams.

Šią formą galite užpildyti spustelėję vieną iš toliau pateiktų nuorodų. Jei jau pradėjote pildyti formą ir įrašėte juodraštį, galite jį įkelti paspausdami „Įkelti juodraštį“.

Šias formas galite užpildyti internete nuspaudę vieną iš šių nuorodų.

  • V forma - Europos paveldėjimo pažymėjimas
    •  lietuvių

Jei formą jau įrašėte, naudokitės mygtuku „Įkelti juodraštį“.

Jei formą jau įrašėte, naudokitės mygtuku „Įkelti juodraštį“.


Šį puslapį tvarko Europos Komisija. Šiame tinklalapyje pateikta informacija nebūtinai atitinka Europos Komisijos oficialią poziciją. Europos Komisija neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą informaciją arba duomenis. Informacija apie ES tinklalapių autorių teises pateikiama teisiniame pranešime.

Paskutinis naujinimas : 13/12/2018

Atsiliepimai

Pateikite savo pastabas ir atsiliepimus apie mūsų naująją svetainę

naudodamasis šia forma