Tiesas izdevumi maza apmēra prasību procedūrā

Atrast visu informāciju par nodevām, pieejamiem maksāšanas līdzekļiem, darbībām pēc samaksas utt. saistībā ar Eiropas maza apmēra prasību procedūras izmantošanu katrā dalībvalstī.

Vai gatavojaties izmantot Eiropas procedūru maza apmēra prasībām? Ja tā, tad, lūdzu, ņemiet vērā piemērojamās tiesas nodevas. Visu informāciju par nodevām, pieejamiem maksāšanas līdzekļiem, darbībām pēc samaksas un citu informāciju var atrast, izvēloties kādu no karodziņiem lapas labajā pusē.

Lapa atjaunināta: 07/10/2020

Šo lapu uztur Eiropas Komisija. Informācija šajā tīmekļa vietnē nav uzskatāma par Eiropas Komisijas oficiālo nostāju. Komisija neuzņemas nekādu atbildību vai saistības attiecībā uz informāciju vai datiem, kas ietverti vai izmantoti šajā dokumentā. Autortiesību noteikumus Eiropas tīmekļa vietnēs lūdzu skatīt juridiskajā paziņojumā.
Sakarā ar Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības Komisija pašlaik atjaunina daļu šīs tīmekļa vietnes satura. Ja vietnē ir saturs, kurā vēl nav atspoguļota Apvienotās Karalistes izstāšanās, tas ir bez nolūka un tiks labots.

Atsauksmes

Lai sniegtu atsauksmes un komentārus par mūsu jauno vietni

, izmantojiet šo veidlapu