Ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo atveju taikomi teismo mokesči

Raskite visą informaciją apie mokesčius, galimus mokėjimo būdus, veiksmus atlikus mokėjimą ir kt. taikant Europos mokėjimo įsakymo procedūrą kiekvienoje valstybėje narėje.

Ketinate pasinaudoti Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūra? Nepamirškite, kad yra žyminis mokestis. Visą reikiamą informaciją apie mokesčius, galimus jų mokėjimo būdus, po to atliktinus veiksmus ir pan. rasite spustelėję reikiamą vėliavėlę dešinėje.

Paskutinis naujinimas: 07/10/2020

Šį puslapį tvarko Europos Komisija. Šiame tinklalapyje pateikta informacija nebūtinai atitinka Europos Komisijos oficialią poziciją. Europos Komisija neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą informaciją arba duomenis. Informacija apie ES tinklalapių autorių teises pateikiama teisiniame pranešime.
Komisija šiuo metu atnaujina šios svetainės turinio elementus, susijusius su Jungtinės Karalystės išstojimu iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Atsiliepimai

Pateikite savo pastabas ir atsiliepimus apie mūsų naująją svetainę

naudodamasis šia forma