Specializuoti nacionaliniai teismai

Nyderlandai

Šiame skyriuje pateikiama informacija apie Nyderlandų specializuotų teismų sistemą.

Turinį pateikė
Nyderlandai

Administraciniai teismai

Nyderlanduose yra šie administraciniai teismai:

  • Apygardos teismas (nyd. Rechtbank): pirmoji instancija visose administracinėse bylose;
  • Apeliacinis teismas (nyd. Gerechtshof): apeliacinis teismas mokesčių bylose;
  • Aukščiausiasis Teismas (nyd. Hoge Raad): aukščiausiasis teismas mokesčių bylose;
  • Centrinis apeliacinis teismas (nyd. Centrale Raad van Beroep): apeliacinis (ir galutinės instancijos) teismas socialinės apsaugos bylose;
  • Prekybos ir pramonės ginčų teismas (nyd. College van Beroep voor het bedrijfsleven): apeliacinis (ir galutinės instancijos) teismas socialinėse ir ekonominėse administracinės teisės bylose;
  • Valstybės tarybos administracinės jurisdikcijos skyrius (nyd. Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State): apeliacinis (ir galutinės instancijos) teismas visose administracinėse bylose, kurių nenagrinėja kiti apeliaciniai teismai.

Teisinių duomenų bazės

Daugiau informacijos rasite Nyderlandų teismų sistemos interneto svetainėje.

Susijusios nuorodos

Informacija apie specializuotus teismus (anglų k.)

Paskutinis naujinimas: 27/05/2020

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.
Šiuo metu valstybės narės, atsakingos už svetainės puslapių, kuriuose pateikiamas nacionalinis turinys, administravimą, atnaujina šios svetainės turinį, atsižvelgdamos į planuojamą Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Atsiliepimai

Pateikite savo pastabas ir atsiliepimus apie mūsų naująją svetainę

naudodamasis šia forma