Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (nyderlandų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Jis jau išverstas į šias kalbas.
Swipe to change

Specializuoti nacionaliniai teismai

Nyderlandai

Šiame skyriuje pateikiama informacija apie Nyderlandų specializuotų teismų organizacinę sistemą.

Turinį pateikė
Nyderlandai
Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Administraciniai teismai

Nyderlanduose yra šie administraciniai teismai:

  • Apygardos teismas (Rechtbank): pirmoji instancija visose administracinėse bylose;
  • Apeliacinis teismas (Gerechtshof): apeliacinis teismas mokesčių bylose;
  • Aukščiausiasis Teismas (Hoge Raad): aukščiausiasis teismas mokesčių bylose;
  • Centrinis apeliacinis teismas (Centrale Raad van Beroep): apeliacinis (ir paskutinis) teismas socialinės apsaugos bylose;
  • Prekybos ir pramonės ginčų teismas (College van Beroep voor het bedrijfsleven): apeliacinis (ir paskutinis) teismas socialinėse ir ekonominėse administracinės teisės bylose;
  • Valstybės tarybos administracinės jurisdikcijos skyrius (Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State): apeliacinis (ir paskutinis) teismas visose administracinėse bylose, kurių neišsprendė kiti apeliaciniai teismai.

Teisinių duomenų bazės

Informacijos rasite Nyderlandų teismų sistemai skirtoje interneto svetainėje.

Susijusios nuorodos

Nyderlandų teismų taryba ir Nyderlandų Aukščiausiasis Teismas

Paskutinis naujinimas: 11/01/2017

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.
Šiuo metu valstybės narės, atsakingos už svetainės puslapių, kuriuose pateikiamas nacionalinis turinys, administravimą, atnaujina šios svetainės turinį, atsižvelgdamos į planuojamą Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Atsiliepimai

Pateikite savo pastabas ir atsiliepimus apie mūsų naująją svetainę

naudodamasis šia forma