Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas bulgāru versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.
Swipe to change

Eiropas judikatūras identifikators (ECLI)

Valodas versijai, kuru skatāties, nav oficiāla tulkojuma.
Šeit ir šī satura mašīntulkojums. Tā mērķis ir tikai palīdzēt saprast, par ko ir teksts. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Valsts ECLI koordinators

Valsts ECLI koordinators ir:

Augstākā tieslietu padome (Vissh sadeben savet)

Ul. Saborna 9

Sofija 1000

Kamēr nav izveidota funkcionāla e-pasta adrese, informācija var tikt sūtīta uz:

Martin Velichkov, martin.velichkov@mail.bg , tālrunis + 359 2 930 49 43

Valeri Mihaylov, valery@abv.bg , tālrunis + 359 2 930 49 36

Valsts kods

Bulgārijas valsts kods ir: [BG]

Valsts ECLI izveidošana

Augstākā tieslietu padome ir apstiprinājusi tiesu tīmekļa vietņu paraugu, kas ietver sadaļu, kur tiesu nolēmumi tiek publicēti atbilstoši Bulgārijas Personu datu aizsardzības likuma prasībām (Zakon za zashtita na lichnite Danni). Tāpat ir tikusi apstiprināta iespēja lietot centralizētu tīmekļa saskarni tiesu nolēmumu publicēšanas nolūkos.

Lapa atjaunināta: 17/12/2018

Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.

Atsauksmes

Lai sniegtu atsauksmes un komentārus par mūsu jauno vietni

, izmantojiet šo veidlapu