Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (kroatų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Jis jau išverstas į šias kalbas.
Swipe to change

Europos teismų praktikos identifikatorius (ECLI)

Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Kroatijos Respublikoje ECLI nėra įdiegtas į teismų praktikos duomenų bazę, kurią tvarko Kroatijos Aukščiausiasis Teismas (Vrhovni sud Republike Hrvatske) ir kuria galima naudotis Aukščiausiojo Teismo svetainėje. Todėl, atsižvelgdama į ECLI sistemos svarbą ir poreikį įgyvendinti ją visose ES valstybėse narėse, Kroatijos Respublikos Teisingumo ministerija ir Aukščiausiasis Teismas priėmė sprendimą paskelbti viešųjų pirkimų konkursą dėl ECLI sistemos įdiegimo pagal Teisingumo ir vartotojų reikalų generalinio direktorato 2014–2020 m. Teisingumo programą.

Labai džiaugiamės, kad Europos Komisija neseniai oficialiai patvirtino šį projektą ir kad šių metų spalio mėn. pradžioje, kartu su maždaug 10 projekto partnerių, pradėsime taikyti ECLI sistemą.

Paskutinis naujinimas: 06/09/2016

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.

Atsiliepimai

Pateikite savo pastabas ir atsiliepimus apie mūsų naująją svetainę

naudodamasis šia forma