Meklēt informāciju pēc reģiona
Igaunijai patlaban nav vispārīgas tīmekļa lapas vai datubāzes par mediatoriem. Saskaņā ar Samierināšanas likumu ikviens, kas atbilst samierināšanas likumā noteiktajiem nosacījumiem var darboties kā samierinātājs. Samierinātāja darbības kontroli valsts neveic.
Saskaņā ar Samierināšanas likumu šādas personas var būt samierinātāji:
Ar noteiktām autortiesībām saistītus strīdus (sk. Autortiesību likumu) kā samierinātājs risina autortiesību ekspertu komisija. Šī komiteja ir izveidota pie Tieslietu ministrijas.
Lai gan Tieslietu kanclera likums nelieto "ombuda" jēdzienu, tieslietu kanclers pilda arī ombuda funkcijas, pārbaudot, vai valsts iestādes ievēro personu pamattiesības un brīvības un labas pārvaldības principus, un uzraugot vietējās pašvaldības, publisko tiesību juridiskās personas un publiskos uzdevumus pildošās privātās personas. Kopš 2011. gada tieslietu kanclers saskaņā ar Konvencijas par bērnu tiesībām 4. pantu pilda bērnu ombuda funkcijas. Papildu informācija pieejama Tieslietu kanclera tīmekļa vietnē.
Ar kolektīvo darba strīdu risināšanu nodarbojas valsts samierinātājs, un papildu informācija atrodama viņa tīmekļa vietnē.
Jūs varat sazināties arī ar šādām nevalstiskām organizācijām:
Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.