Naši prevoditelji trenutačno pripremaju jezičnu inačicu koju vidite.
Sljedeći jezici već su prevedeni.
Swipe to change

Mediatori

Češka

Šī vietne palīdz atrast starpnieku Čehijas Republikā.

Sadržaj omogućio
Češka

Kā atrast mediatoru Čehijas Republikā?

Čehijas Republikā strādājošu mediatoru kontaktinformāciju var atrast dažādās tīmekļa vietnēs, ievadot meklētājā vārdu "mediācija".Čehijas Mediācijas asociācijas mediatoru saraksts ir atrodams šīs organizācijas tīmekļa vietnē.Mediatoru un advokātu saraksts tiek publicēts Čehijas Republikas Advokātu kolēģijas tīmekļa vietnē, un kontaktinformācija ir atrodama arī Čehijas Republikas Šķīrējtiesu un mediācijas procedūru apvienības tīmekļa vietnē.Čehijas Republikas Probācijas un mediācijas dienesta kontaktinformācija ir atrodama šā dienesta tīmekļa vietnē, šis dienests darbojas pie attiecīgās apgabaltiesas.Drīzumā tiks publicēts Tieslietu ministrijas uzturēts mediatoru saraksts, kuri reģistrēti saskaņā ar Likumu Nr. 202/2012 "Par mediāciju".

Vai piekļuve Čehijas Republikas mediatoru reģistram ir bez maksas?

Jā, piekļuve mediatoru reģistram ir bez maksas.

Kā atrast mediatoru Čehijas Republikā?

Čehijas Republikā strādājošu mediatoru kontaktinformāciju var atrast dažādās tīmekļa vietnēs, ievadot meklētājā vārdu "mediācija".

Lapa atjaunināta: 02/07/2019

Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.

Povratne informacije

Koristite se obrascem u nastavku kako biste podijelili svoje komentare i povratne informacije o našoj novoj internetskoj stranici