Šī valsts ir pārejas procesā, lai izstātos no ES.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas angļu versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.
Swipe to change

Tulkotāji un tulki tieslietu jomā

Šī sadaļa jums palīdzēs atrast tieslietu jomas tulkotāju vai tulku Anglijā un Velsā.

Pašreiz Anglijā un Velsā nav centralizētas tulku vai tulkotāju datubāzes. Tomēr tulku vai tulkotāju varat meklēt vairākos necentralizētos reģistros un sarakstos, tostarp šādos:

Saites

Civildienesta tulku valsts reģistrs;
Policijas un tiesu tulku asociācija;
Rakstiskās un mutiskās tulkošanas institūts;
Tieslietu ministrijas norādes par tulkiem tieslietu jomā

Lapa atjaunināta: 13/06/2017

Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.
Dalībvalstis, kas ir atbildīgas par nacionālā satura lapu pārvaldību, atjaunina daļu šīs tīmekļa vietnes satura, ņemot vērā Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības. Ja vietnē ir saturs, kurā vēl nav atspoguļota Apvienotās Karalistes izstāšanās, tas ir bez nolūka un tiks labots.