Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas somu versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.
Swipe to change

Bankrota un maksātnespējas reģistri

Somija

Somijā ir divi valsts maksātnespējas reģistri. Bankrota un reorganizācijas procedūru reģistrs, Privātpersonu parādu pārstrukturizācijas reģistrs un Uzņēmējdarbības aizliegumu reģistrs ir valsts reģistri, no kuriem ikviens par maksu var pasūtīt izrakstus. Izmantojot reģistros glabāto informāciju, jūs varat meklēt to, kas jūs interesē, pieprasot maksājumus vai slēdzot līgumus.

Saturu nodrošina
Somija
Valodas versijai, kuru skatāties, nav oficiāla tulkojuma.
Šeit ir šī satura mašīntulkojums. Tā mērķis ir tikai palīdzēt saprast, par ko ir teksts. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Ko piedāvā Somijas maksātnespējas reģistrs?

Bankrota un reorganizācijas procedūru reģistrā ir pieejama informācija par bankrota un reorganizācijas procedūru pieteikumiem un attiecīgajiem lēmumiem.

Privātpersonu parādu pārstrukturizācijas reģistrā ir pieejama informācija par privātpersonu parādu pārstrukturizācijas pieteikumiem un attiecīgajiem lēmumiem (ieskaitot maksājumu grafikus).

Vai piekļuve Somijas maksātnespējas reģistram ir bez maksas?

Nē. Jums jāpieprasa informācija Somijas reģistru centram, kas atbild par sodu izpildi un iekasēšanu (Legal Register Centre). Izraksta cena ir € 10.00.

Kā veikt meklējumus Somijas maksātnespējas reģistrā?

Informācijas pieprasījumā jābūt iekļautai šādai informācijai:

Bankrota un reorganizācijas procedūru reģistrs

Pasūtījumam nepieciešamā informācija:

  • uzņēmuma nosaukums
  • uzņēmuma reģistrācijas numurs
  • pieprasījuma iesniedzēja vārds un adrese

Privātpersonu parādu pārstrukturizācijas reģistrs

Pasūtījumam nepieciešamā informācija:

  • personas vārds, uzvārds
  • personas kods
  • pieprasījuma iesniedzēja vārds, uzvārds un adrese

Somijas maksātnespējas reģistra vēsture

Reģistros ir iekļauta informācija, sākot no 1995. gada.

Lapa atjaunināta: 30/06/2019

Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.
Dalībvalstis, kas ir atbildīgas par nacionālā satura lapu pārvaldību, atjaunina daļu šīs tīmekļa vietnes satura, ņemot vērā Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības. Ja vietnē ir saturs, kurā vēl nav atspoguļota Apvienotās Karalistes izstāšanās, tas ir bez nolūka un tiks labots.

Atsauksmes

Lai sniegtu atsauksmes un komentārus par mūsu jauno vietni

, izmantojiet šo veidlapu