Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (suomių) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.
Swipe to change

Bankroto ir nemokumo registrai

Suomija

Suomija turi du viešuosius bankroto registrus. Bankroto ir pertvarkymo registras, Privačių skolų restruktūrizavimo registras ir Verslo operacijų draudimo registras yra viešieji registrai, iš kurių kiekvienas gali užsisakyti išrašus už atskirą mokestį. Naudodamiesi registre laikomais duomenimis galite apsaugoti savo interesus, jeigu jums tenka reikalauti mokėjimo ar sudaryti susitarimus.

Turinį pateikė
Suomija
Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Kokią informaciją galima rasti Suomijos bankroto registre?

Bankroto ir pertvarkymo registre laikomi duomenys apie bankroto ir pertvarkymo paraiškas bei sprendimus dėl bankroto ir pertvarkymo.

Privačių skolų restruktūrizavimo registre laikomi duomenys apie paraiškas restruktūrizuoti privačias skolas (įskaitant mokėjimo tvarkaraščius) ir sprendimus dėl šių skolų restruktūrizavimo.

Ar Suomijos bankroto registru galima naudotis nemokamai?

Ne. Turite prašyti informacijos iš Suomijos teisinės registracijos centro. Išrašas kainuoja 10 EUR.

Kaip atlikti paiešką Suomijos bankroto registre?

Į prašymą nurodyti informaciją turėtų būti įtraukiama:

Bankroto ir pertvarkymo registras

Užsakymui atlikti nurodytini duomenys:

  • bendrovės pavadinimas,
  • verslo subjekto identifikavimo numeris,
  • pareiškėjo pavardė ir adresas.

Privačių skolų restruktūrizavimo registras

Užsakymui atlikti nurodytini duomenys:

  • asmens pavardė,
  • tapatybės numeris,
  • pareiškėjo pavardė ir adresas.

Suomijos bankroto registro istorija

Registre laikoma informacija nuo 1995 m.

Paskutinis naujinimas: 30/06/2019

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.
Šiuo metu valstybės narės, atsakingos už svetainės puslapių, kuriuose pateikiamas nacionalinis turinys, administravimą, atnaujina šios svetainės turinį, atsižvelgdamos į planuojamą Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Atsiliepimai

Pateikite savo pastabas ir atsiliepimus apie mūsų naująją svetainę

naudodamasis šia forma