Izvorna jezična inačica ove stranice njemački nedavno je izmijenjena. Naši prevoditelji trenutačno pripremaju jezičnu inačicu koju vidite.
Swipe to change

Bankroto ir nemokumo registrai

Njemačka

Šiame skyriuje trumpai apžvelgiami Vokietijos bankroto registrai.

Sadržaj omogućio
Njemačka
Službeni prijevod nije dostupan u jezičnoj verziji koju tražite.
Ovdje možete pristupiti strojnom prijevodu ovog sadržaja. Imajte na umu da je svrha tog prijevoda samo pružiti kontekst. Vlasnik ove stranice ne prihvaća nikakvu odgovornost ni obvezu u pogledu kvalitete strojno prevedenog teksta.

Vokietijos bankroto registras

Pagal Bankroto kodekso 9 straipsnį Vokietijos bankroto bylų teismų skelbimai apie bankrotą bankroto skelbimų svetainėje. Skelbimai teisiškai privalomi ir visiems laisvai prieinami.

Registrą tvarko Bendra federacijos ir žemių duoemnų tvarkymo ir teisingumo sistemos racionalizavimo komisija kartu su Šiaurės Reino-Vestfalijos žemės teisingumo ministerija.

Ar Bankroto registro informcija nemokama?

Taip.

Paoeška Vokeitijos bankroto registre

Paiešką galima atlikti tik bankroto skelbimų svetainėje. Paieškos procesas išsamiai paaiškintas šioje svetainėje. Informacija pateikiama tik vokiečių kalba.

Įsidėmėkite, kad be apribojimų ieškoti visų Vokietijos bankroto bylų teismų informacijos galima tik dvi savaites nuo dienos, kai buvo paskelbta apie bankrotą. Pasibaigus šiam terminui, atliekant paiešką reikia nurodyti bankroto bylų teismo tietą ir bent ką nors iš šių duomenų: pavardę, įmonės pavadinimą, skolininko įsisteigimo ar gyvenamosios vietos adresą, bankroto bylos numerį arba registro įstaigos numerį, registro įrašo tipą ar registro numerį.

Bankroto registro įstaigimo faktai

Bankroto skelbimų svetainėje apie bankrotą skelbiama nuo 2002 m. balandžio 1 d. Išsamesnė informacija apie tai, kiek laiko duomenis galima rasti internete, ir apie kitas procedūras pateikiama šioje svetainėje. .

Pateikiami tik nebaigtų nagrinėti bylų duomenys. Vėliausiai po šešių mėnesių nuo proceso pabaigos informacija ištrinama.

Nuorodos

Vokietijos bankroto registras

Paskutinis naujinimas: 16/04/2018

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.

Povratne informacije

Koristite se obrascem u nastavku kako biste podijelili svoje komentare i povratne informacije o našoj novoj internetskoj stranici