Izvorna jezična inačica ove stranice bugarski nedavno je izmijenjena. Naši prevoditelji trenutačno pripremaju jezičnu inačicu koju vidite.
Swipe to change

Bankroto ir nemokumo registrai

Bugarska

Šiame puslapyje pateikiama trumpa Bulgarijos bankroto registro apžvalga.

Sadržaj omogućio
Bugarska
Službeni prijevod nije dostupan u jezičnoj verziji koju tražite.
Ovdje možete pristupiti strojnom prijevodu ovog sadržaja. Imajte na umu da je svrha tog prijevoda samo pružiti kontekst. Vlasnik ove stranice ne prihvaća nikakvu odgovornost ni obvezu u pogledu kvalitete strojno prevedenog teksta.

Kokią informaciją galima rasti Bulgarijos bankroto registre?

Bulgarijos bankroto registrą sudaro trys dalys:

  1. Dalimi Patikos valdytojų registro galima naudotis per Teisingumo ministerijos interneto svetainę. Tačiau šioje dalyje, kuria galima naudotis viešai, nesuteikiama galimybė susipažinti su asmens duomenimis ar duomenimis, kuriuos turi patvirtinti patikos valdytojai.
  2. Su visa Iš varžytinių ir aukcionuose parduodamų objektų registre pateikta informacija galima susipažinti per Bulgarijos ūkio, energetikos ir turizmo ministerijos interneto svetainę.
  3. Bankroto procedūrų registras šiuo metu nėra tvarkomas kaip centralizuota duomenų bazė dėl to, kad nėra užtikrintas teismų sujungiamumas.

Ar Bulgarijos bankroto registru galima naudotis nemokamai?

Bulgarijos bankroto registru galima naudotis nemokamai.

Kaip atlikti paiešką Bulgarijos bankroto registre?

Interneto svetainėje bankrutuojančios įmonės administratorių galima rasti pagal:

  • pavadinimą / vardą ir pavardę;
  • vienodos formos tapatybės kodą;
  • adresą;
  • specializaciją;
  • profesinę patirtį;
  • ministro potvarkio dėl paskyrimo numerio dalį;
  • statusą – vykdo veiklą ar ne.

Kaip atlikti iš varžytinių parduodamų objektų paiešką

Iš varžytinių parduodamų objektų biuletenį galima rasti Ūkio, energetikos ir turizmo ministerijos interneto svetainėje.

Bulgarijos bankroto registro istorija

Sistema buvo sukurta 2003 m., įgyvendinus Phare projektą BG 0103.04 „Bankroto sistemos stiprinimas“. Buvo siekiama sukurti informacinę bankroto sistemą ir visą informaciją įtraukti į bendrą duomenų bazę. Ši sistema veikia kai kuriuose teismuose: apygardų teismuose, apeliaciniuose teismuose, Aukščiausiame kasaciniame teisme.

Paskutinis naujinimas: 25/08/2017

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.

Povratne informacije

Koristite se obrascem u nastavku kako biste podijelili svoje komentare i povratne informacije o našoj novoj internetskoj stranici