Informatie zoeken per regio
De 354 Franse eigendomsregisters staan volkomen los van elkaar; er is geen interactie mogelijk.
Verder is er in Frankrijk geen internetportal waarop deze registers kunnen worden geraadpleegd.
Er zijn geen hypotheekregisters in de regio Elzas-Moesel. In de drie departementen binnen deze regio worden hypotheken in het kadaster geregistreerd.
De wijze van raadpleging van het kadaster ondergaat een complete verandering nu het twintig jaar geleden ingezette automatiseringsproces is afgerond.
De verschillende taalversies van deze pagina worden bijgehouden door de betrokken lidstaten. De informatie wordt vertaald door de diensten van de Europese Commissie. Eventuele aanpassingen zijn daarom mogelijk nog niet verwerkt in de vertalingen. De Europese Commissie aanvaardt geen verantwoordelijkheid of aansprakelijkheid met betrekking tot informatie of gegevens in dit document. Zie de juridische mededeling voor auteursrechtelijke bepalingen van de lidstaat die verantwoordelijk is voor deze pagina.