Izvorna jezična inačica ove stranice nizozemski nedavno je izmijenjena. Naši prevoditelji trenutačno pripremaju jezičnu inačicu koju vidite.
Swipe to change

ES šalių žemės registrai

Nizozemska

Šiame skyriuje pateikiama Nyderlandų žemės kadastro apžvalga.

Sadržaj omogućio
Nizozemska
Službeni prijevod nije dostupan u jezičnoj verziji koju tražite.
Ovdje možete pristupiti strojnom prijevodu ovog sadržaja. Imajte na umu da je svrha tog prijevoda samo pružiti kontekst. Vlasnik ove stranice ne prihvaća nikakvu odgovornost ni obvezu u pogledu kvalitete strojno prevedenog teksta.

Kokią informaciją galima rasti Nyderlandų žemės kadastre?

Nyderlandų žemės kadastro savininkas ir tvarkytojas yra Kadaster (Kadastro, nekilnojamojo turto registro ir kartografavimo įstaiga), t.y. valdžios institucija, atsakinga už teisių ir interesų, susijusių su nekilnojamuoju turtu (įskaitant žemę ir pastatus), ir jo specifikacijų (pvz., dydžio) registravimą.

Ar Nyderlandų žemės kadastru galima naudotis nemokamai?

Ne, už naudojimąsi imamas mokestis. Daugiau informacijos rasite Kadaster interneto svetainėje.

Kaip atlikti paiešką Nyderlandų žemės kadastre?

Nyderlanduose Nyderlandų žemės kadastro registruoti specialistai gali jame atlikti paiešką pagal šiuos paieškos parametrus:

 • savininko ar asmens, susijusio su nuosavybe, pavardę,
 • adresą,
 • pašto indeksą,
 • unikalų kadastro numerį,
 • žemėlapį,
 • vietos planą,
 • nuosavybės dokumento numerį,
 • nuosavybės pavadinimą.

Visa informacija pateikiama olandų kalba, o sąskaita išrašoma kartą per mėnesį.

Registruoti vartotojai specialistai iš prie EULIS (Europos nekilnojamojo turto informacinė tarnyba) prisijungusių šalių gali atlikti paiešką Nyderlandų žemės kadastre pagal šiuos parametrus:

 • adresą,
 • pašto indeksą,
 • unikalų kadastro numerį,
 • žemėlapį,
 • vietos planą.

Visa informacija pateikiama anglų kalba, o sąskaita pateikiama per atitinkamą nacionalinį žemės kadastrą.

Fiziniai asmenys gali atlikti paiešką Nyderlandų žemės kadastre pagal šiuos parametrus:

 • adresą,
 • pašto indeksą.

Visa informacija (nors jos pateikiama mažiau nei vartotojams specialistams) pateikiama olandų kalba, o apmokėti galima Mastercard, Visa Electron, Visa, American Express, Diners Club, iDEAL kortele ar internetiniu čekiu.

Nyderlandų žemės kadastro istorija

Informacija pateikiama apie visą nuosavybę nuo pat Nyderlandų Kadaster įsteigimo (1832 m.).

1981–1985 m. visa Nyderlandų Kadaster turėta informacija buvo suvesta į kompiuterizuotas sistemas. Informaciją, turimą nuo 1985 m., galima rasti internete. Istorinę informaciją (1832–1985 m.) gali pateikti Kadaster darbuotojai iš skaitmeninių archyvų.

Susijusios nuorodos

Europos nekilnojamojo turto informacinė tarnyba, Kadastras (Žemės kadastro ir kartografavimo įstaiga)

Paskutinis naujinimas: 06/02/2015

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.
Šiuo metu valstybės narės, atsakingos už svetainės puslapių, kuriuose pateikiamas nacionalinis turinys, administravimą, atnaujina šios svetainės turinį, atsižvelgdamos į planuojamą Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Povratne informacije

Koristite se obrascem u nastavku kako biste podijelili svoje komentare i povratne informacije o našoj novoj internetskoj stranici