Zemes reģistri ES dalībvalstīs

Danska

Šajā sadaļā ir sniegts pārskats par Dānijas zemesgrāmatu.

Sadržaj omogućio
Danska

Ko Dānijas zemesgrāmata piedāvā?

Dānijas zemesgrāmata ir pieejama tiešsaistē (tikai dāņu valodā). Informācija par piekļuvi, samaksu un meklēšanu pieejama zemesgrāmatas tīmekļa vietnē.

Saziņai ar Dānijas zemesgrāmatu var izmantot e-pastu: tinglysning@domstol.dk

Vai piekļuve Dānijas zemesgrāmatai ir bez maksas?

Lūdzu skatīt zemesgrāmatas tīmekļa vietnē.

Kā veikt meklējumus zemesgrāmatā

Lūdzu skatīt zemesgrāmatas tīmekļa vietnē.

Dānijas zemesgrāmatas vēsture

Lūdzu skatīt zemesgrāmatas tīmekļa vietnē.

Lapa atjaunināta: 19/08/2019

Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.
Dalībvalstis, kas ir atbildīgas par nacionālā satura lapu pārvaldību, atjaunina daļu šīs tīmekļa vietnes satura, ņemot vērā Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības. Ja vietnē ir saturs, kurā vēl nav atspoguļota Apvienotās Karalistes izstāšanās, tas ir bez nolūka un tiks labots.

Povratne informacije

Koristite se obrascem u nastavku kako biste podijelili svoje komentare i povratne informacije o našoj novoj internetskoj stranici